opp-fundacja-750200-uruchom-1

baner2


Mamy jakiś problem techniczny... ZNÓW!

  • Forgot your password?
  • Forgot your username?
  • Create an account
<< < listopad 2018 > >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
3 Wpisy W Miesiącu listopad 2018 3 Wpisy W Miesiącu listopad 2018
Urodziny
PictureMateusz Rams - Na (22)
1 Wpis w 04. listopad 2018 1 Wpis w 06. listopad 2018 1 Wpis w 13. listopad 2018

Licznik odwiedzin

009062277
Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Ostatni tydzień
Bieżący miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
2090
22234
89725
8847148
285373
554183
9062277

Twoje IP: 54.167.18.170
Czas logowania: 2018-11-16 02:09:11

Terminarz - Klasa A - Runda wiosenna

Kolejka 14 (02/03-04-2016):

Iskra Krzęcin

-

Lot Balice

2016-04-03

16:30

Iskra Czułów

-

Pozowianka Pozowice

2016-04-03

15:00

Strażak Rączna

-

Rzozovia Rzozów

2016-04-03

16:30

Wisła Jeziorzany

-

Radziszowianka Radziszów

2016-04-03

16:00

Wiślanie II Jaśkowice

-

Nadwiślan Rusocice

2016-04-03

17:00

Gajowianka Gaj

-

Cedronka Wola Radziszowska

2016-04-03

15:00

Libertów

-

Tramwaj Kraków

2016-04-03

16:00

 

Kolejka 15 (09/10-04-2016):

Libertów

-

Iskra Krzęcin

2016-04-10

16:00

Tramwaj Kraków

-

Cedronka Wola Radziszowska

2016-04-09

16:00

Wiślanie II Jaśkowice

-

Gajowianka Gaj

2016-04-10

11:00

Nadwiślan Rusocice

-

Wisła Jeziorzany

2016-04-10

17:00

Radziszowianka Radziszów

-

Strażak Rączna

2016-04-09

17:00

Rzozovia Rzozów

-

Iskra Czułów

2016-04-09

17:00

Pozowianka Pozowice

-

Lot Balice

2016-04-10

16:30

 

Kolejka 16 (16/17-04-2016):

Iskra Krzęcin

-

Pozowianka Pozowice

2016-04-17

17:00

Lot Balice

-

Rzozovia Rzozów

2016-04-16

15:00

Iskra Czułów

-

Radziszowianka Radziszów

2016-04-17

15:00

Strażak Rączna

-

Nadwiślan Rusocice

2016-04-17

17:00

Wisła Jeziorzany

-

Gajowianka Gaj

2016-04-17

17:00

Wiślanie II Jaśkowice

-

Tramwaj Kraków

2016-04-17

16:00

Libertów

-

Cedronka Wola Radziszowska

2016-04-17

16:00

 

Kolejka 17 (23/24-04-2016):

Cedronka Wola Radziszowska

-

Iskra Krzęcin

2016-05-03

18:00

Libertów

-

Wiślanie II Jaśkowice

2016-04-23

16:30

Tramwaj Kraków

-

Wisła Jeziorzany

2016-04-23

17:00

Gajowianka Gaj

-

Strażak Rączna

2016-04-23

17:00

Nadwiślan Rusocice

-

Iskra Czułów

2016-04-24

17:00

Radziszowianka Radziszów

-

Lot Balice

2016-04-23

17:30

Rzozovia Rzozów

-

Pozowianka Pozowice

2016-04-23

17:30

 

Kolejka 18 (30/01-05-2016):

Iskra Krzęcin

-

Rzozovia Rzozów

2016-04-30

17:30

Pozowianka Pozowice

-

Radziszowianka Radziszów

2016-05-01

17:00

Lot Balice

-

Nadwiślan Rusocice

2016-05-01

15:00

Iskra Czułów

-

Gajowianka Gaj

2016-04-30

16:00

Strażak Rączna

-

Tramwaj Kraków

2016-05-01

17:00

Wisła Jeziorzany

-

Libertów

2016-05-01

17:00

Wiślanie II Jaśkowice

-

Cedronka Wola Radziszowska

2016-05-01

16:00

 

Kolejka 19 (07/08-05-2016):

Wiślanie II Jaśkowice

-

Iskra Krzęcin

2016-05-08

17:00

Cedronka Wola Radziszowska

-

Wisła Jeziorzany

2016-05-08

17:00

Libertów

-

Strażak Rączna

2016-05-08

17:00

Tramwaj Kraków

-

Iskra Czułów

2016-05-07

17:30

Gajowianka Gaj

-

Lot Balice

2016-05-07

16:00

Nadwiślan Rusocice

-

Pozowianka Pozowice

2016-05-08

17:00

Radziszowianka Radziszów

-

Rzozovia Rzozów

2016-05-07

17:30

 

Kolejka 20 (14/15-05-2016):

Iskra Krzęcin

-

Radziszowianka Radziszów

2016-05-15

18:00

Rzozovia Rzozów

-

Nadwiślan Rusocice

2016-05-14

18:00

Pozowianka Pozowice

-

Gajowianka Gaj

2016-05-15

17:00

Lot Balice

-

Tramwaj Kraków

2016-05-15

15:00

Iskra Czułów

-

Libertów

2016-05-15

17:00

Strażak Rączna

-

Cedronka Wola Radziszowska

2016-05-15

17:00

Wisła Jeziorzany

-

Wiślanie II Jaśkowice

2016-05-14

17:00

 

Kolejka 21 (21/22-05-2016):

Wisła Jeziorzany

-

Iskra Krzęcin

2016-05-22

17:00

Wiślanie II Jaśkowice

-

Strażak Rączna

2016-05-22

17:00

Cedronka Wola Radziszowska

-

Iskra Czułów

2016-05-22

17:00

Libertów

-

Lot Balice

2016-05-22

17:00

Tramwaj Kraków

-

Pozowianka Pozowice

2016-05-21

17:30

Gajowianka Gaj

-

Rzozovia Rzozów

2016-05-21

18:00

Nadwiślan Rusocice

-

Radziszowianka Radziszów

2016-05-21

17:00

 

Kolejka 22 (25/26-05-2016):

Iskra Krzęcin

-

Nadwiślan Rusocice

2016-05-25

18:00

Radziszowianka Radziszów

-

Gajowianka Gaj

2016-05-25

18:00

Rzozovia Rzozów

-

Tramwaj Kraków

2016-05-25

18:00

Pozowianka Pozowice

-

Libertów

2016-05-25

18:00

Lot Balice

-

Cedronka Wola Radziszowska

2016-06-01

18:00

Iskra Czułów

-

Wiślanie II Jaśkowice

2016-05-25

17:00

Strażak Rączna

-

Wisła Jeziorzany

2016-05-25

18:00

 

Kolejka 23 (28/29-05-2016):

Strażak Rączna

-

Iskra Krzęcin

2016-05-28

18:00

Wisła Jeziorzany

-

Iskra Czułów

2016-05-29

17:00

Wiślanie II Jaśkowice

-

Lot Balice

2016-05-29

17:00

Cedronka Wola Radziszowska

-

Pozowianka Pozowice

2016-05-29

18:00

Libertów

-

Rzozovia Rzozów

2016-05-29

17:00

Tramwaj Kraków

-

Radziszowianka Radziszów

2016-05-28

17:30

Gajowianka Gaj

-

Nadwiślan Rusocice

2016-05-28

18:00

 

Kolejka 24 (04/05-06-2016):

Iskra Krzęcin

-

Gajowianka Gaj

2016-06-04

18:00

Nadwiślan Rusocice

-

Tramwaj Kraków

2016-06-05

17:00

Radziszowianka Radziszów

-

Libertów

2016-06-04

18:00

Rzozovia Rzozów

-

Cedronka Wola Radziszowska

2016-06-04

18:00

Pozowianka Pozowice

-

Wiślanie II Jaśkowice

2016-06-05

17:00

Lot Balice

-

Wisła Jeziorzany

2016-06-04

17:00

Iskra Czułów

-

Strażak Rączna

2016-06-05

17:00

 

Kolejka 25 (11/12-06-2016):

Iskra Czułów

-

Iskra Krzęcin

2016-06-12

17:00

Strażak Rączna

-

Lot Balice

2016-06-11

18:00

Wisła Jeziorzany

-

Pozowianka Pozowice

2016-06-12

18:00

Wiślanie II Jaśkowice

-

Rzozovia Rzozów

2016-06-12

15:00

Cedronka Wola Radziszowska

-

Radziszowianka Radziszów

2016-06-12

18:00

Libertów

-

Nadwiślan Rusocice

2016-06-12

18:00

Tramwaj Kraków

-

Gajowianka Gaj

2016-06-11

17:30

 

Kolejka 26 (18/19-06-2016):

Iskra Krzęcin

-

Tramwaj Kraków

2016-06-18

18:00

Gajowianka Gaj

-

Libertów

2016-06-18

18:00

Nadwiślan Rusocice

-

Cedronka Wola Radziszowska

2016-06-18

18:00

Radziszowianka Radziszów

-

Wiślanie II Jaśkowice

2016-06-18

18:00

Rzozovia Rzozów

-

Wisła Jeziorzany

2016-06-18

18:00

Pozowianka Pozowice

-

Strażak Rączna

2016-06-18

18:00

Lot Balice

-

Iskra Czułów

2016-06-18

18:00